פיוז סטריאו

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה.
Contact Us

POLK AUDIO

Polk Audio היא יצרנית מוצרי אודיו אמריקאית, ידועה במיוחד לאור התמחותה ברמקולים הביתיים ולכלי הרכב. החברה מייצרת גם מגוון מוצרי אודיו, כגון מגברים וטיונרים.


Polk Audio הוקמה על ידי מתיו פולק, ג'ורג' קלופפר וסנדי גרוס ב-1972. הם פגשו אחד את השני באוניברסיטה בבולטימור. עם סיום לימודיהם, החלו לשתף פעולה וייצרו מערכת קול עבור אספת בלוגראס (מוזיקת עם אמריקאית) מקומית. זמן קצר לאחר מכן נטבע המותג "Polk Audio".


לאחר תקופה קצרה של התעסקות עם פרו-אודיו*,  Polk Audio התיקה את מרכז עשייתה להיי-אנד ולאודיו ביתי. עם הוצאתו לאור של המודל המצליח הראשון ב-1974, המוניטור 7, הפכה Polk Audio לשם דבר בקרב חובבי האודיו, האודיופילים. החברה השתמשה בשיטת "צליחת השמע" (Two way configuration)* ברבים ממוצרים, כמו מוניטור 10 ו-12.


בשלב מאוחר יותר, במודלים של החברה נעשה שימוש במערך של התקנים שמכונה SDA (Stereo Dimensional Array) שמטרתו היא ייצוב ההפרעה שנגרמת כתוצאה מ"זליגה" של צלילים מרמקול הימני לאוזן השמאלית, ומרמקול השמאלי לאוזן הימנית; ועל ידי כך גם להרחיב את תמונת הסטריאו אל מעבר למרווח שבין שני הרמקולים. תפיסת ה-SDA  בשימוש גם כיום במספר מוצרי החברה.

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד