פיוז סטריאו

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה.
Contact Us

WHARFEDALE

 


Wharfedale היא יצרנית בולטת של ציוד אודיו באנגליה, ידועה במיוחד בשל הרמקולים שלה. כיום היא חלק מ"קבוצת האודיו הבינלאומית" (International Audio Group).

Wharfedale ייצרה בעבר טלוויזיות, נגני DVD,  set-top boxes ונגני היי פי. אולם, מ-2008 התמקדה החברה, ומייצרת רק ציוד אודיו.

Wharfedale הוקמה בשנת 1932 על ידי גילברט בריגס. החברה עטורת פרסים, בין השאר על ידי Bradford Radio Society במבחן ציבורי המוני בקרנגי הול שבניו יורק. במבחן זה הוכחו הרמקולים של Wharfedale כ-" indistinguishable from live music" (בלתי ניתנים להבחנה ממוזיקה חיה).

חידושים שהוצגו על ידי Wharfedale כוללים את רמקולי ה-Two-ways*. כמו כן, הייתה הראשונה שהשתמשה בפֶריט (מגנט קרמי) בטכנולוגיית הרמקולים. דבר נוסף שתרם ל- Wharfedale להגיע לפרסום והכרה היה השימוש ב"כיתור כפול" (double cabinet)  ברמקולים שלה – כלומר, מרווח בין החלק הפנימי והחיצוני של הרמקול – שמולא בחול, על מנת למנוע תהודה (רזוננס).
ב-1958, מכר בריגס את החברה. מאז היו לחברה מספר בעלים.
Audio crossovers, Two-ways – טכנולוגיה המשתמשת בפילטר אלקטרוני ליישומי אודיו. מרבית הרמקולים היחידאים לא מאפשרים כיסוי של כל ספקטרום השמע (Audio Spectrum) - מתדירויות נמוכות לגבוהות, תוך כדי שמירה על הווליום היחסי בהיעדר עיוותים. מרבית רמקולי ההיי פי, משתמשים בשילוב של מספר רמקולים, אשר כל אחד אחראי על חתך אחר של תדירות. התוצר הסופי הוא ספקטרום אודיו השואף להיות מלא ואופטימלי.

רמקול סראונד\מדפי WHARFEDALE 10SR
רמקול סראונד מסדרת הדיאמונד החדישה ,סדרה 10.
רמקול קטן בעל עומק של 12 ס"מ בלבד ,הניתן לתליה ישירה על קיר ,יכול לשמש גם כרמקול קדמי במערכת סראונד בתוספת סאבוופר.
מחיר פיוז:
940.00 ש"ח
סאב וופר WHARFEDALE SW-250
סאב וופר אדיר וגדול של חברת WHARFEDALE ,לכיוון אופטימלי מיוחד ,כולל שלט ,בעל הספק אדיר.
מחיר פיוז:
4,440.00 ש"ח
סאב וופר+ WHARFEDALE PC 8
מחיר פיוז:
1,670.00 ש"ח
סאב וופר +WHARFEDALE PC-10
סאב וופר של חברת WHARFEDALE ,בגודל 10" ,בעל הספק חזק ,כיוונוני קרוס אובר ווליום.
מחיר פיוז:
2,100.00 ש"ח
סאב וופר +WHARFEDALE PC-12
סאב וופר של חברת WHARFEDALE ,הספק אדיר ,12" ,וופר תחתי.
מחיר פיוז:
2,550.00 ש"ח
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד