פיוז סטריאו

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה.
Contact Us

SONOS

Sonos היא חברה אלקטרוניקה אמריקאית שהוקמה ב-2002.


החברה הצעירה חרתה על דגלה להשתמש בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי לספק את חווית האודיו. הסלוגן שלה הוא The wireless Hifi system – מערכת ההיי פי האלחוטית.


המוצר הידוע ביותר של החברה הוא  מערכת שמע רב אזורית ( Multi-Room Music System). מערכת זו מאפשרת להאזין למוזיקה ברחבי הבית באמצעות האמצעים הקיימים – רמקולים ומגברים. 


המערכת מסוגלת לקרוא קבצי מוזיקה דרך האינטרנט האלחוטי – WiFi, אך תומכת גם בחיבור חוטי לנגנים, ובפרט Mp3, iPad וכדומה. המערכת המתוחכמת מאפשרת לכל אחד מבני הבית לשמוע את המוזיקה שיבחר בחדרו, שירים שונים בו זמנית. גם השלט של המערכת מופעל על ידי אינטרנט אלחוטי. המערכת ניתנת להפעלה, במקום השלט, גם על ידי iPhone ו-iPad.


ראו לדוגמה באתרנו את מזרים המדיה  Sonos Zone Player 90.

מזרים מדיה SONOS  ZonePlayer 120
ל ZonePlayer 120 יש מגבר דיגיטאלי חדיש שמעביר אודיו עילאי לכל חדר. רק חברו את הZP120 לזוג רמקולים האהובים עליכם, גדולים או קטנים, ומלאו כל חלל בבית עם מוסיקה אינסופית. כדי להתחיל ולנגן מוסיקה,רק מכשיר אחד : ZonePlayer או ZoneBridge חייב להיות מחובר לנתב, וכל השאר עובד אלחוטי. זה כל כך קל ופשוט שאתם תתאהבו מייד.
מחיר פיוז:
3,690.00 ש"ח
מזרים מדיה Sonos Zone Player play5
הביצועים הגבוהים של הs5. הכול באחד, מערכת מוסיקה אלחוטית המעבירה צליל ממלא חדר ברור ונקי. פשוט חברו אותו איפה שתרצו מוסיקה ותיהנו. מערכת של חמישה רמקולים מוגברת על ידי חמישה מגברים דיגיטאליים יעודים הכוללים 2 טוויטרים, 2 מידים וסאבוופר בשביל סאונד ברמה גבוהה המתחרה בציוד אודיו גדול ומסובך הרבה יותר. כדי להתחיל לנגן מוסיקה, ZonePlayer או ZoneBridge אחד חייב להיות מחובר לנתב (ראוטר), והשאר עובד אלחוטי. הs5 זמין גם בשחור וגם בלבן.
מחיר פיוז:
3,450.00 ש"ח
מזרים מדיה Sonos Zone Player 90
הZonePlayer 90 נותן לכם לנגן את כל המוסיקה שאתם רוצים, בכל הבית, בכל ציוד האודיו שיש לכם – הרסיברים של קולנוע ביתי שלכם, מערכות סטריאו, רמקולים מוגברים ועוד. פשוט חברים את ZP90 לכל ציוד אודיו מוגבר בכל חדר ובאותו הרגע הוא הופך להיות חלק ממערכת הסונוס האלחוטית. כדי להתחיל לנגן מוסיקה, ZonePlayer או ZoneBridge אחד חייב להיות מחובר לראוטר, וכל שאר המערכת עובדת אלחוטית
מחיר פיוז:
2,890.00 ש"ח
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד